Відкриття меморіальної дошки героям АТО Дзундзі В.С. та Кузьменку О.С.

11 жовтня 2019 року відбулось відкриття меморіальної дошки Героям АТО- випускникам школи №24 заступнику командира роти 28 -ї окремої механізованої бригади Володимиру Святославовичу Дзундзі та начальнику групи 208-ї зенітно- ракетної бригади Олександру Сергійовичу Кузьменку.

На мітингу були присутні заступник міського голови Степанець Юрій Борисович, начальник відділу загальної та дошкільної освтіи Макаренко Наталія Степанівна, мешканці Матвіївки, учні, вчителі, батьки, родичі та друзі загиблих героїв.

Дякуємо за подвиг і вірність Україні батькам наших героїв:

"І тут ні сліз, ні відчаю не треба,

і тут не треба страху і життя

живе лиш той, хто не живе для себе.

хто для других виборює життя!"

Спогадами про спільну службу поділились колеги, однокурсники В.Дзундзи та О.Кузьменка Яремчук Дмитро Анатолійович, командир підрозділу Червяков Микола Миколайович.

Пам'ять про воїнів закарбувалась на меморіальній дошці. Щодня вони зустрічатимуть і проводжатимуть нас поглядом, нагадуючи кожному, що вони віддали життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні.

Опанасенку Івану Костянтиновичу , Яремчуку Дмитрові Анатолійовичу було надано право відкрити меморіальну дошку.

Ми зібрались напередодні важливого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці і це символічно. Адже це День Захисника України, День українського козацтва, захисників свободи, незалежності, миру.

Тому бажаємо усім миру і спокою в душі і в країні! Слава Україні! Героям слава!

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now