Відкриття меморіальної дошки героям АТО Дзундзі В.С. та Кузьменку О.С.

October 11, 2019

    11 жовтня 2019 року  відбулось відкриття меморіальної дошки Героям АТО- випускникам школи №24 заступнику командира роти 28 -ї окремої механізованої бригади Володимиру Святославовичу Дзундзі та начальнику групи 208-ї зенітно- ракетної бригади Олександру Сергійовичу Кузьменку.

         На мітингу були присутні заступник міського голови Степанець Юрій Борисович, начальник відділу загальної та дошкільної освтіи Макаренко Наталія Степанівна, мешканці Матвіївки, учні, вчителі, батьки, родичі та друзі загиблих героїв. 

      Дякуємо за подвиг і вірність Україні батькам наших героїв:

"І тут ні сліз, ні відчаю не треба,

і тут не треба страху і життя

живе лиш той, хто не живе для себе.

 хто для других виборює життя!"

        Спогадами про спільну службу поділились колеги, однокурсники В.Дзундзи та О.Кузьменка  Яремчук Дмитро Анатолійович, командир підрозділу Червяков Микола Миколайович.

          Пам'ять про воїнів закарбувалась на меморіальній дошці. Щодня вони зустрічатимуть і проводжатимуть нас поглядом, нагадуючи кожному, що вони віддали життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні.

     Опанасенку Івану Костянтиновичу , Яремчуку Дмитрові Анатолійовичу було надано право відкрити меморіальну дошку.

      Ми зібрались напередодні важливого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці і це символічно. Адже це День Захисника України, День українського козацтва, захисників свободи, незалежності, миру.

       Тому бажаємо усім миру і спокою в душі і в країні! Слава Україні! Героям слава!

 

 

 

Please reload

Featured Posts

Корисна та шкідлива їжа для дітей

April 25, 2016

1/2
Please reload

Recent Posts

June 14, 2020

Please reload

Archive