Всеукраїнська премія «Диво -дитина» від 4 до 13 років включно

November 5, 2019

Всеукраїнська премія «Диво -дитина»

НОМІНАЦІЇ ПРЕМІЇ

1)   Найрозумніша дитина - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2)   Найспортивніша дитина - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3)   Найтворча дитина - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4)   Найдивовижніша дитина - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5)   Найгероїчніша дитина - діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації)

      ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА ДІТИ! СЬОГОДНІ, 17 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ, ПІД КЕРІВНИЦТВОМ ПРЕЗИДЕНТА ПРЕМІЇ ВІКТОРА НОВІКОВА, ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА".

 

       Шановні батьки та діти! Сьогодні, 17 жовтня 2019 року на засіданні оргкомітету Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина" під керівництвом Президента Премії Віктора Новікова було прийнято рішення про старт конкурсу на здобуття чергової 12-ої щорічної Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина 2020". 

 

        Прийом документів від дітей учасників з 21 жовтня 2019 року по 25 березня 2020 року.

 Номінації Премії: Найрозумніша дитина","Найтворча дитина","Найспортивніша дитина","Найдивовижніша дитина","Найгерочніша дитина". 

Подробиці на нашому сайті та в соціальних мережах.

 

 Нагадуємо, що взяти участь у конкурсі на здобуття чергової 12-ої щорічної Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина 2020" можуть діти від 4 до 13 років включно! Чекаємо на ваші документи !!! Слідкуйте за новинами на нашому сайті і в соціальних мережах!

http://divo-dutuna.com/

 

 

 

 

Please reload

Featured Posts

Корисна та шкідлива їжа для дітей

April 25, 2016

1/2
Please reload

Recent Posts

June 14, 2020

Please reload

Archive
Please reload