Інтерактивне заняття з педагогічною та батьківською громадськістю мікрорайона Матвіївка

November 25, 2019

           25.11.2019 в нашій школі відбулось інтерактивне заняття з педагогічною та батьківською громадськістю мікрорайона Матвіївка

«Жінки та чоловіки: гендер для всіх?». Метою заходу стало підвищення рівня поінформованості у гендерних питаннях, рівня гендерної культури та чутливості.

            Після вітального слова директора школи Жеребцової Т.В. учасники ознайомились з характерними ознаками гендерної політики в суспільстві, які представила заступник директора з НВР Ніколаєва О.В.

        Було зазначено, що ця проблема є актуальної через обмеження прав жінок, дискримінаційні дії щодо дівчат та жінок роботодавцями, в родинних стосунках, навіть під час виховання дітей різної статі.

        Актуальність проблеми в цифрах показала керівник методичного об’єднання класних керівників Лук’яненко А.В.

       Практичний психолог Жукова Н.В. запропонувала методи та прийоми правильного виховання  хлопців та дівчат, під час ділової гри кожен учасник взяв участь в обговоренні питань виховання.

         Соціальний педагог Сорока І.М. показала шляхи вирішення гендерної нерівності. Надала  батькам поради,  як виховувати сина і доньку.

       Шкільний бібліотекар Лянна О.В. та бібліотекар філіалу №21 міської бібліотеки Проценко Т.О. ознайомили присутніх з наявною літературою, інтернет - виданнями та фільмами, що допомагають подолати гендерну нерівність.

 

          Інтерактивне заняття пройшло в дружній, творчій атмосфері, кожен учасник  оновив або поповнив свої знання.

 

                 Телеканал МАРТ про захід, проведений в школі  https://www.youtube.com/watch?v=y76p3PNQhfg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Featured Posts

Корисна та шкідлива їжа для дітей

April 25, 2016

1/2
Please reload

Recent Posts

June 14, 2020

Please reload

Archive