Подорож з Краплинкою в 1-В (НУШ)

November 30, 2019

         Вода - унікальна речовина, тому учні 1-В класу під керівництвом Інни Володимирівни Старшикової здійснили подорож з Краплинкою.
       Малята поглиблювали знання про одну з найпоширеніших речовин у природі — воду, про різні стани води, формували уявлення про роль та цінність води для всього живого, на основі пошуково-дослідницької діяльності зрозуміли поняття про місце знаходження води в природі , розвивали спостережливість, уміння висувати гіпотези і робили висновки з результатів спостережень, а також виховували допитливість, дбайливе ставлення до води.
        Інна Володимирівна провела з дітьми цікаві досліди, які допомогли наочно пояснити їм значення та винятковість цієї рідини! Наші діти полюбляють експерименти, бо досліджуючи та експериментуючи можна відчути себе справжніми науковцями або навіть фокусниками!
       Учні ознайомились із казкою про хмаринку. Казка у віршованій формі розповіла малятам про те, як утворюються дощові хмаринки і чому вони змінюють колір. Також діти переглянули мультфільм "Капітошка" і дізналися, де є вода в природі.
          Учитель ознайомила дітей з оповіданням "Де береться краплинка?". А ще провела цікаве групове занняття "Фантастичні гіпотези", де учні уявляли себе краплинкою і міркували: куди вони б могли помандрувати.
        Протягом тижня розв'язували цікаві ребуси, слухали пісеньки Наталії Май "Крап-Крап...", "Дощик", пили водичку і виготовили лепбуки на тему: «ПРИГОДИ  КРАПЛИНКИ» й аплікації на тему: "Акваріум!".
        Ось так пройшов тиждень води у 1-В класі. Кожен тиждень - особливий. Попереду ще багато цікавого і пізнавального.

 

 

 

 

 

 

Please reload

Featured Posts

Корисна та шкідлива їжа для дітей

April 25, 2016

1/2
Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive