Педрада - чайна церемонія

December 27, 2019

Чай освіжає тіло, зміцнює дух,

 пом'якшує серце, будить думки,

  проганяє лінощі

                Східний філософ і лікар Ібн Сіна

 

               Це еліксир молодості та безсмертя, чарівний нектар Раю, за нього розраховувались золотом і хутром,  напій номер один для 2,5 млрд. людей, у давнину шукачі молодості та вічного життя вважали цей напій необхідним для забезпечення безсмертя, це напій бадьорості, який  і в спеку,  і в холод допомагає людині…

       Що це за чудодійний напій? Суміш з квітів та листя, заварив -  й він готовий!

То це чай! Дійсно! Прийшов він до нас крізь століття, схожий на напій райський, приїхав він до нас здалеку!

    Існує легенда про прекрасну дівчину, яка так полюбила юнака, що пожертвувала своїми повіками, щоб прогнати сон і всю ніч дивилась на свого милого. Та дівчина померла від горя, а на місці її смерті виріс кущ, листки якого нагадують повіки. Відвар з листя цього куща відганяє сон, підвищує працездатність. Це - чай.

        Це маленьке слово увібрало в себе смисл легенд й наукових праць, думок народу й державних документів. Історичне життя чаю регламентували імператори й священики, лікарі й гурмани, поети й торговці, уряди й контрабандисти.

  

         Саме під таким девізом відбулась педрада, присвячена проблемам Нової Української Школи. Ведучи мову про виклики сучасності та різні підходи до навчання та виховання дітей в світі, колектив педагогів школи обговорив ососбливості НУШ, нові вимоги до викладання, ставлення до дітей та батьків. Не забули вчителі і історії країн, повязані з чаєм, пропагандою здорового способу життя.

 

1/18

 

 

Please reload

Featured Posts

Корисна та шкідлива їжа для дітей

April 25, 2016

1/2
Please reload

Recent Posts

June 14, 2020

Please reload

Archive
Please reload