Дорогі наші випускники 11 класу!

July 31, 2020

                Я вітаю вас із закінченням школи. У цьому святі зустрічаються і біль розлуки, і світ надії, невеликий сум, що пройшло шкільне життя.

Вчора ви ще були учнями. Сьогодні стежина, яка вела вас протягом одинадцяти років до школи, розійшлася  у різні напрямки, перед вами відкрилося багато доріг. І кожен з вас обере свій шлях.

                 Ми прощаємось зовсім нестандартно: ніхто і ніколи не очікував такого випускного. Але разом з цим це урок того, що будь-які наші плани можуть розсипатись від причин, які від нас абсолютно не залежать.  І виграє той, хто буде достатньо мобільним, і здатним швидко адаптуватись до змін.

 

 

   Будьте завжди впевненими, цілеспрямованими, покладайтеся лише на себе і свої сили. Разом з тим. будьте завжди толерантними і відкритими до порад рідних, знайомих, друзів. Але пам’ятайте: це ваше життя, і рішення завжди вам потрібно приймати самим і бути відповідальними за нього.

                  Ви запальні і наполегливі, тож нехай цього юнацького запалу вам вистачить на все життя.  І я сподіваюсь, що воно у вас буде змістовним, вдалим і щасливим.

Ну що ж, вам пора вирушати. Часточка нашого серця вирушає з вами. Тож легкої і щасливої дороги вам, наші любі, незабутні, найкращі випускники.

 

 

 

 

               Хочу вам побажати: жити яскраво й цікаво; впевнено й стрімко бігти назустріч своїм мріям; завжди досягати всього, що було вами задумано. Удачі вам на шляху пізнання, улюбленої професії, успіхів у всіх задумах.

                                             

                                                           Директор школи Т.В. Жеребцова

Please reload

Featured Posts

Корисна та шкідлива їжа для дітей

April 25, 2016

1/2
Please reload

Recent Posts

June 14, 2020

Please reload

Archive
Please reload