Дорогі наші випускники 11 класу!

Я вітаю вас із закінченням школи. У цьому святі зустрічаються і біль розлуки, і світ надії, невеликий сум, що пройшло шкільне життя.

Вчора ви ще були учнями. Сьогодні стежина, яка вела вас протягом одинадцяти років до школи, розійшлася у різні напрямки, перед вами відкрилося багато доріг. І кожен з вас обере свій шлях.

Ми прощаємось зовсім нестандартно: ніхто і ніколи не очікував такого випускного. Але разом з цим це урок того, що будь-які наші плани можуть розсипатись від причин, які від нас абсолютно не залежать. І виграє той, хто буде достатньо мобільним, і здатним швидко адаптуватись до змін.

null

Будьте завжди впевненими, цілеспрямованими, покладайтеся лише на себе і свої сили. Разом з тим. будьте завжди толерантними і відкритими до порад рідних, знайомих, друзів. Але пам’ятайте: це ваше життя, і рішення завжди вам потрібно приймати самим і бути відповідальними за нього.

Ви запальні і наполегливі, тож нехай цього юнацького запалу вам вистачить на все життя. І я сподіваюсь, що воно у вас буде змістовним, вдалим і щасливим.

Ну що ж, вам пора вирушати. Часточка нашого серця вирушає з вами. Тож легкої і щасливої дороги вам, наші любі, незабутні, найкращі випускники.

Хочу вам побажати: жити яскраво й цікаво; впевнено й стрімко бігти назустріч своїм мріям; завжди досягати всього, що було вами задумано. Удачі вам на шляху пізнання, улюбленої професії, успіхів у всіх задумах.

Директор школи Т.В. Жеребцова

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square